Seznamovací akce Love & Friendship 35-50 let

Čtvrtek 30. července 2020 v 18:00 až 22:00

Café-bar Cloobovna ve spolupráci se skupinou Reálná seznamka (Goofy Anděl) Vás zvou na seznamovací odpoledne pro nezadané.

Přijďte poznat nové lidi, získat nové přátele, partnera pro cestování, zábavu, sport a možná i pro společný život 🙂

V nabídce Cloobovny je celá řada oblíbených nápojů i drobné občerstvení, vlastní jídlo nelze nosit.
Akce je nekuřácká.
Kapacita akce je 16 osob
Věk 35-50 let

Akce jsou určeny pro pozitivně smýšlející, svobodné a aktivní mladé lidi. Program není nijak daný ani povinný, cílem je pouze fajn odpoledne, kdy má každý nezadaný člen možnost poznat nové lidi. Cloobovna podporuje akce za účelem navázání nových přátelství, domlouvání společných aktivit, cestování a budování vztahů.

Jak akce proběhne?
Je v plánu, že na začátku se budeme bavit všichni společně – určitě by mělo být klasické představovací kolečko. Případně mohou proběhnout i jiné společné seznamovací hry. Zde byste měli říct nejenom něco o sobě, ale taky proč na takovou akci jdete, koho hledáte, nějaké požadavky, záliby nebo o čem rádi diskutujete. V druhé části se totiž budeme bavit každý s kým chce, ať už ve dvojicích či skupinkách, a tak je dobré, když napřed najdeme společná témata, přeci nebudeme k sobě lidi přidělovat.

Rezervace
Nutné potvrzení účasti.
Cena je dobrovolná, příspěvkem podpoříte Cloobovnu.

Café-bar Cloobovna je malý soukromý podnik, kde se budou pravidelně pořádat různé události, worshopy, prodejní výstavy, oslavy apod. V době seznamovací akce nebudou v Cloobovně jiní hosté. Podnik se zaměřuje na pořádání akcí a podporuje další organizátory.

Více na:

https://www.facebook.com/events/918998815242579/

www.cloobovna.cz

www.pejsek-vycvik.webnode.cz